Op de plek van de bekende discotheek ’t Bölke wordt een grootschalig appartementencomplex gebouwd met ruimte voor woningen, commerciële voorzieningen en horeca.
Het uitgaanscentrum aan de Molenstraat 6 speelde een belangrijke rol in de homo-emancipatie, met bezoekers uit zowel Nederland als Duitsland. Ook was het de oudste homodiscotheek van Nederland en België. De laatste paar jaren diende de ruimte vaker als locatie voor bijvoorbeeld bedrijfsfeesten.
De nieuwbouw op de plaats van ’t Bölke is onderdeel van de herontwikkelingsplannen voor Centrumkwadraat. Uitgaanscentrum ‘t Bölke maakt plaats voor de levendige stedelijke woonomgeving die daarbij past. Samen met Ska-pa, Dura Vermeer Bouw Hengelo en de Gemeente Enschede werkt ZECC Architecten BV aan het ontwerp voor woningen, commerciële voorzieningen en horeca op deze markante en bekende plek.
[Afbeelding: ZECC Architecten BV]